Nielen Rumuni a Bulhari ale keby bolo referendum tak aj Slováci by vystúpili zo zločineckej organizácie NATO.
Nielen Rumuni a Bulhari ale keby bolo referendum tak aj Slováci by vystúpili zo zločineckej organizácie NATO.
Millo224 - Ja som bola presvedčená že takúto žlčovitú rusofóbiu má len "pupušššško" ale sa mi zdá že vy ste snáď aj horší.Nepracoval ste s ním v politickom oddelení ŠTB? Nebol ste aj vy udavač?
anaj - Keď máš názor ako "pupušššško" tak mi je ťa ľúto.Tento človek je najhorší a najzlomyseľnejší zo všetkých diskutujúcich.
pupuššško - Ty komunistom nesiahaš ani po päty, ani slušnosťou voči druhým o inteligencii ani nehovoriac.
pupušššško - Kto sa priživuje na práci iných, čo je zrejme tvoj prípad, tomu to vyhovuje. Aká prezamestnanosť v socializme? To dávať nezamestnaným sociálne dávky je výhodnejšie?Z kapitalistického hľadiska áno, lebo môžu vykorisťovať zamestnancov pod hrozbou že keď sa mu nepáči môže odísť.Zvrhlý kapitalizmus!!!
pupušššško - Nato je najagresívnejšia zločinecká organizácia ktorú v skučnosti podporuje len vojnový štváč Kiska. Drvivá väčšina poslancov by z nej najradšej vystúpilo len prakticky za súčasného stavu to nie je možné.Keby bolo referendum, tak by sme tam vôbec nevstupovali.,
- Sociálne trhové hospodárstvo neexistuje, KAPITALIZMUS je zvrhlé zriadenie ktoré len vykorisťuje robotníkov, vytvára nezamestnanosť,žobrákov a bezdomovcov.
pupušššško - je správne zakázať dovoz všetkých tých potravín/tovarov, ktoré sa pestujú/vyrábajú na Slovensku?
- je správne opäť zaviesť pracovnú POVINNOSŤ?
-Tieto dve vety treba zaviesť do praxe. ÁNO je to SPRÁVNE!
jangrudza - To by si mal aj ty lebo vtedy sa žilo oveľa lepšie pracujúcim a dnes podvodníkom, rozkrádačom, podnikateľskej a politickej elite.Len ten kto vytvára hodnoty je na tom veľmi zle.Zvrhlý kapitalizmus dokáže len vykorisťovať robotníkov,vytvárať nezamestnanosť,bezdomovcov, žobrákov.
U nás je to o to horšie že prezidenta máme úžerníka a vojnového štváča.Ešte aj prefíkaný právnik Harabín to potvrdil.
Táraji sa vždy zastanú tárajov.A ty si v táraní expert.
stoik - victor má pravdu, tá senilita gniavi zrejme teba.Alebo je to rusofóbia?
Mňa zaráža že keď naši dôchodcovia dostali "vlaky zadarmo" tak to platí pre celú EÚ. Tak potom my sme len druhotriedni príslušníci EÚ ktorých treba len vy užiť?Keď je to jedno spoločenstvo tak by mali mať aj práva rovnako.To sa týka aj dôchodkov aj mzdy za rovnakú prácu.
Zdá sa mi že trafené husi gágajú o stošesť. Nože napíšte odkiaľ ste nabrali pôdu? Nie jeden - dva hektáre ale 10, 20 až stovky hektárov.Začo ste to kúpili? Začo to kúpili vaši predkovia a prapredkovia? Aj šľachta mala majetky vo vlastníctve , dokonca aj honosné sídla, kaštiele.Treba im to vrátiť?
No ja by som Galka ani pred mikrofón nepustila. Po Matovičovi je to najväčší šašo.
Tak o Kaliňákovi by som zapochybovala.Sulíkovi neverím ani slovo.
diskut.... - Chcela som s tebou diskutovať, ale keď sa odvolávaš na DenníkN tak je mi všetko jasné.
Odporúčame