Len totálne vymetený môže mať taký nick že robotníci, z prace ktorých žiješ, sú o. Tebe by bol "iphone" zbytočný, lebo aj tak by si tomu pri tvojom vzdelaní nerozumel.
Len totálne vymetený môže mať taký nick že robotníci, z prace ktorých žiješ, sú o. Tebe by bol "iphone" zbytočný, lebo aj tak by si tomu pri tvojom vzdelaní nerozumel.
Prenecháva tebe lebo to máš zrejme v manuály.
Čo sa ti nezdá? Veď tu niekto písal že ty ani nie si Slovák ale iba NATO a kiskobot.
antiko... Dôchodcom daj pokoj,lebo na ich práci sa priživuješ.
Ste taký kamaráti že vás tam navštívi?
Načo sa pýtate keď to neviete.Keby ste mal aspoň základné vzdelanie tak by ste si to vygúglil.
Nie!!! On bol zvolený masívnou dezorientáciou o jeho osobe v médiach za judášske peniaze USA. Dnes si to už väčšina jeho voličov uvedomila, žiaľ neskoro.
Ale no. To píšete vy ktorého tu každý opisuje ako jedného z najarogantnejších a najprimitívnejších diskutérov?
hocipuci. Vy sa nikdy nezapriete. Vaša arogancia je bezbrehá.
Biednejší život od vás dvoch sotva niekto má. Musíte byť strašne bití životom.Inak by ste tak nemali v sebe toľko nenávisti.
jangrundza : Vy dvaja ste sa našli . Pupuššško (a ďalších jeho desať nickov) je tu denne v dlhodobom priemere 20 hodín denne a mám tušenie že vy ho chcete tromfnúť.Aj obsah vašich príspevkov sú zhodné takže je možné že ste vlastne jeden a ten istý troll.
Aké dostane ocenenie doma za olympijské hry?
akobYniič. No ja som prečítala celú diskusiu a musím konštatovať že je veľmi málo tých čo zdielajú váš názor. Kisku drvivá väčšina pokladá Bútorovho hovorcu zapredanca USA a NATO.
Ale jeden hlupák dokáže pokaziť toľko že ho ani sedem múdrych nenapraví.Tím nechcem povedať že tí siedmi sú všetci múdri.
Pupuššško: Ukážte jedného diskutujúceho ktorý klame viac ako vy.Nenájdete ani jedného .Dokonca ani medzi platenými "rusofóbmi."
Odporúčame