Opak je pravdou. Práve dnes sa majú dobre nemakančekovia ktorí zbohatli pri privatizačnom rozkrádaní a dnešnom vykorisťovaní ľudí práce.Vy k nim zrejme patríte.
Opak je pravdou. Práve dnes sa majú dobre nemakančekovia ktorí zbohatli pri privatizačnom rozkrádaní a dnešnom vykorisťovaní ľudí práce.Vy k nim zrejme patríte.
Bola som vo viacerých krajinách, aj v USA aj v Detroite a videla som aj vo vyspelých ekonomikách v štátoch ktoré vykrádajú slabé ekonomiky a predsa tam nemá každý vysokú životnú úroveň ba naopak trpia tam aj biedu.
Odkiaľ viete že to bolo tak ako sa to "údajne stalo, keď hneď chcete prepustiť policajtov do civilu?
Vy zrejme úspešne okrádate štát aj robotníkov čiže chudobu.
kacktusssik: Typický váš arogantný argument.
rasti.slav: Toto vaše tvrdenie sa hodí do satirického časopisu ale nie do vážnej debaty.Kapitalistické trhové hospodárstvo je hyenizmus.Nič iné!
Vy v tom musíte mať veľké skúsenosti.Po prevrate ste v tom mohli pokračovať beztrestne.
Vy stále sa odvolávate na vzdelanie a pritom vaše príspevky majú úroveň žiaka tretej ľudovej aj to v osobitnej.
Vie mi niekto vysvetliť ako môže byť v zdravotníctve limit? To keď nastane nejaká epidémia alebo iná katastrofa tak po vyčerpaní limitu zbytok nechajú umrieť?
stoik : Kde je na Slovensku sociálna vláda? Veď nám po prevrate vládnu len milionári.
To vieme že na vás to neplatí, máte hrošiu kožu.
Čo sa dá očakávať od kapitalistického trhového hospodárstva, len zdieranie ľudí a predovšetkým vždy tích najzraniteľnejších ako sú chorí a starí ľudia.Po prevrate je to stále tak.Niektorí si chodia lietadlom na obed,iný sa vozí každý týždeň lietadlom do Popradu, ďalšiemu nestačí 400 € na dennú spotrebu ale šetriť sa ide na zdravotníctve, nech chorí a starí zomrú a zbohatlíkom a vykorisťovateľom sa ujde viac.
Tak ju prečo tak nehanebne prznite vašimi nezmyslami?
Tomu "potkanovi" nesiahate ani po členky a nielen vy, ale celý vami obdivovaný západ.
hocipuci. Nevadí mi že píšeš asi nafetovaný, ale aspoň neklam.Ty nemôžeš mať podľa úrovne tvojich drístov ani ukončenú základnú školu.
On nepochopí nič.Možno ešte napíše že to spískali Rusi alebo dokonca sám Putin.
hocipuci : Ja by som sa tiež rada dozvedela aké máte vzdelanie a koľko máte rokov vy keď tu tak veľmi chcete rozdávať rozumy, hoci by ste to pre seba oveľa viac potrebovali.
kacktusssik. Pozor lebo dostanete infarkt.Zaujímavé že keď o vás niekto napíše pravdu, tak sa rozčúlite.
stoik. To hovoríte zrejme zo zúfalosti.Každý súdny človek vie, že p. Latta je najobjektívnejší novinár na Slovensku a to vám zrejme vadí.
Odporúčame