Pupuššško
Nehanbíte sa takto osočovať tých ktorí sa vrchovatou mierou zaslúžili o oslobodenie našej vlasti od nacistických fašistov? Veď toto normálny človek nemôže robiť.
Napísala som to znova lebo od rozčúlenia nad takou nenávisťou som bola tak rozrušená že som narobila kopu chýb.Dávno som tu nebola ani nebudem lebo takých arogantných ako Pupuššško je tu viac.


