valdis --- Veď som ti jasne napísala, -celou svojou činnosťou Bútorovho hovorcu.
valdis --- Veď som ti jasne napísala, -celou svojou činnosťou Bútorovho hovorcu.
Áno súčasného.Celou svojou činnosťou Bútorovho hovorcu.
Tá Nobelova cena čím ďalej tým viac stráca na morálnej hodnote.Už mu zostáva len tá finančná.
Nezáviď! Náš prezident porazil celý (svoj?) národ.
O strieľanie Ukrajincov sa stará Porošenko ? Jaceňuk a Banderovci.
Ty si pupuškov dvojník? Tiež keď nemáš argument tak len táraš nezmysly a urážaš oponentov.
Dúfam že naposledy.
pupšššško --- Ty zapredanec Slovenska voľ si koho chceš, len keby si tou svojou demagógiou neotravoval ľudí
pupuššško --- Tvoja typická reakcia keď ti dôjde manuál.Arogancia, demagógia, klamstvá sú tvojou pracovnou metódou.
Že máš aspoň sebakritiku.
Ja. Lebo nemám rada agresorov.Som za mier na celom svete.
" VRAJ" tam boli aj poštové holuby.
To by tebe a podobným vyhovovalo aby všetci ktorí s vami nesúhlasia by opustilo Slovensko. Vhodnejšie by bolo keby si ty odišiel aj s Kiskom spolu s tými migrantmi do vysnívanej USA.
Ktoré si nedokážu odpustiť že naleteli úžerníkovi a ho volili.
.Tebe vadí názov článku.Ja ti len navrhujem inú verziu.
bigman --- Keď nie si negramotný(á) tak musíš vedieť že je to následkom agresívnej politiky NATO a USA!!!
Objavuje sa tam že debata nebola nájdená.To je čo za nezmysel?
HeyJoe --- Ty sa len pripoj k tvojim fašistom ktorých tak obhajuješ.
Odporúčame