Ja som presvedčená že keď už, tak skôr súčasnej opozície!
Ja som presvedčená že keď už, tak skôr súčasnej opozície!
Myslíš súčasnú opozíciu?To snáď nie.
To nie výplod mojej mysle.Prečítaj si názor diskutérov k veci!
To ste sa tu stretli.Vás by mali súdiť tiež.Nieste náhodou ich komplicom?
Ty by si snáď súhlasil s jeho prepustením?Veď je on viac násobný krutý vrah.
V čom trieska dve na tri? To si mu snáď nebol komplicom?
Z toho "okraja plochej zemi" si zrejme spadol na hlavu táraš nezmysly.Tú "slobodu zo " 17.novembra! si užívajú tí čo rozkradli všetko čo bolo vybudované po februári 1945" a to by sme sa mali zamyslieť prečo?
No že uveď len niekoľko takých zločincov a vrahov ako bol Černák?
K ď sledujem tvoje príspevky aj reakcie na ne tak je jednoznačné že klameš ty!!!
Si obyčajný úbožiak. Daj sa liečiť na psychiatrii!
Nepatril si náhodou do jeho vražednej skupiny
A za tvojho masového vraha Černáka oroduješ aby ho vypustili? to je normálne?
A odrazilo sa to na tvoju hlavu a dostal si úraz na mozog.
Vieš aj niečo iné ako sprosto nadávať?Ty si klon koho? Som presvedčená že nejakého potomka fašistu alebo banderovec ktrorý zbabelo ušiel z Ukrajiny a teraz si "hrdina" na debate!
Takých tupcov ako si ty len ľutovať viem aj tích nad tebou.Úbožiaci!
Č sa ty staráš do nás? Choď domov brániť svoj idol fašistického komedianta Zelenského.
Mňa by zaujímalo v čom podnikajú ich rodičia ich rodičia!
Chlapec zato nemôže,to že bude proti súčasnej vláde bola zrejme podmienka aby sa tam dostal.
Aj so súčasným KDH! Nie sú o nič lepší.Veď sú s nimi v partii.
Odporúčame