Ty máš na tom zrejme veľkú zásluhu keď tak kvičíš.Práve takí ako ty sú toho príčinou lebo neodvádzate dane a len špekulujete ako okradnúť štát.Celá opozícia robí všetko preto aby tí čo sa živia prácou mali čo najhoršie a preto uvádzajú hororové správy aké sa len dajú vymyslieť. Všetky pravicové vlády sa snažili iba o podnikateľov a keď nastúpila ľavicová vláda začali kvičať že okrádajú ľudí, ale že to robili práve oni o tom samozrejme mlčia.Médiá sú samozrejme pod riadením oligarchov a uvádzajú len hororové správy keď vládne Ficova vláda.

