Už zas jeden z tých, ktorý straší mobilizáciou. O tej prvý začal hovoriť Blaha a ľudia masívne podávali žiadosti o vyradenie z evidencie. No a čuduj sa svete, žiadna mobilizácia nebola a Smer už klope na dvere vo voľbách. A potom prídeš ty, imbecil a ideš nás presviedčať a strašiť niečim, čoho sa bojíš len ty sám. Pakuj sa do prdele aj s tvojou paranoiou. Zaslúžiš si ju, uži si ju!


