A tieto tvoje drísty si nechaj pre vieš koho:
Chlapci ste sprostejší ako naši novinári ktorí toto prevzali a uverejnili. Bola to klasická propagandistická akcia ktorú zorganizovali a natočili štúdiá Kiivwood na žiadosť oddelenia propagandy ukrajinskej armády. Tie videá sú staré niekoľko týždňov (podľa Ukrajincov boli natočené niekedy v auguste) a z toho videa vyplýva, že tie veže (tá jedna veža) boli úplne opustené bez obsluhy. Vojačikovia tam prišli niekoľkokrát, prechádzali sa ako na promenáde a s nikým nebojovali t. j. nič nedobyli. Potom zobrali nejaké staré haraburdy a tvárili sa ako hrdinovia. Raz natočili aj nejaký boj s vrtuľníkom (neviem či to náhodou nebol Ukrajinský) a to je všetko. Okrem toho podľa mapy sú tie veže bližšie k ukrajinskému pobrežiu, takže neviem čo by tam robili Rusi. No a správy zo septembra hovoria, že posledná z týchto návštev sa im nevyplatila a šli ku dnu.


