Ale viem, dost na to aby som vedel z akým typom diskutéra mám dočinenia. Vy morálne nadradení, pritom nikdy nekritizujúci Rusko. Si dezinformátor, požierač HS. Tam píšu zaplatení agenti Ruskom a ty tam chodíš. Nikto normálny tam nechodí, nedá sa tam zistiť, kto je pôvodcom správ a z kade ich preberajú ale ty tam chodíš. A ešte to rozširuješ ďalej. Drísty z média na ktorom písali dokazateľne prispievatelia platení RUSKOM. Ale ty tam chodíš, preberáš a šíriš. Čo ti mám viac povedať, si proruský troll a ešte sa ohradzuješ. Ale to ti nepomôže .. si pasívny vrah a podporovateľ zabíjania. Asi toľko k tebe.


