No nikdy, pretože to je Rusko. A teda budú robiť všetko možné, len aby sa konflikt naťahoval. Na druhú stranu si to tu ujednoťte, lebo nižšie proruský troll baláka, že NATO len klame Ukrajinu a chce ju len využiť. Ak ju ale len klame, tak prečo tá nadpráca s vojnou Ruska voči Ukrajine. Vy sa spolu nerozprávate?

