Ako chceš Ódor zabrániť tomu aby oddiaľto ľudia utekali? Veď príde SMER, presadí si vystúpenie z NATO a EÚ a keby aj nie, dopraje Rusom vyhrať na Ukrajine a tí sa posunú na naše hranice. Kto normálny ostane v štáte, ktorý sa zrazu stane nárzaníkovou zónou? Kto normálny ostane v štáte, kde sa zdvihne zahraničný kapitál a priemysel odsťahujú do bezpečnejších krajín? Tí talentovaní akože potom budú robiť na poliach? Chceš tu niečo zmeniť? Tak vezmi volebné práva vlastizradcom, ktorí toto všetko chcú dopustiť.

