Keby sme boli ako v Rusku tak Slovenská dezinfoscéna je už rozpustená a jediný kremľobot by sa tu neobjavil. Všetci by už sedeli za mrežami. Ale škoda reči ... oni to nepochopia. Všetci ostatní áno, ale títo proste nie.
Keby sme boli ako v Rusku tak Slovenská dezinfoscéna je už rozpustená a jediný kremľobot by sa tu neobjavil. Všetci by už sedeli za mrežami. Ale škoda reči ... oni to nepochopia. Všetci ostatní áno, ale títo proste nie.
Nikto nikde nenapísal, že nedokázali postupiť. Ale vy mňa nechcite poučovať o tom, čo je alebo nie je na fronte babráctvo. Že si prejde Rus svojich BVPčkom, tak to babráctvo je. Keď môžu rešpektovaní proruský ruský blogeri vyhlásiť, že to je babráctvo, tak prečo by sme to mi na Pravde nemohli tiež nazvať babráctvom? Lebo ste tu vy? A vy ste kto? NIKTO!
Tak ste asi pochopil, že z nikoho bolesti sa nevytešujem a svoje komenty si nechajte pre kamarátov.
Zlí Ukrajinci, keď si dovolia na Rusov na vlastnom území. Keď páchali Rusi Buču alebo zbombardovali väznicu alebo obchodné centrum vtedy ste bol kde? Bol ste na Pravde? A s akým príspevkom?
Mŕtvy vojaci v Rusku povstanú ako biele lady.
Nás mnogó! Hurááááá!
A po miery budeš kedy volať ty troll? Nepostuj sem Ruský naratív nikoho to nezaujíma, žiješ v bubline. Ak budeš mať nejaké články o miery, veľmi rád si ich prečítam. Ale inak je škoda na teba míňať čas ...
Áno, pre jednu stranu konfliktu je to vynikajúca správa, pre druhú bohužiaľ tá najhoršia. A všimnime si, proruskí volajú po všetkom ale najmenej po miery. A ten jediný dokáže situáciu vyriešiť. Mier je jediné riešenie.
Ako sa dá dosiahnuť trojdňová špeciálna operácia 360 dňami?
Netreba, to či zasiahlo zemetrasenie ropovody a plynovody môžeme vidieť na cenách na čerpacích staniciach a grafoch na burzách. Tie čísla a grafy nie sú len tak pre nič za nič, ale ten kto im nerozumie, tak áno, musí si počkať na niekoho, kto sa zľutuje a napíše to lopatisticky aj pre takých ako ste vy a vám podobní. No a vy a vám podobní máte niečo spoločné, ste podporovateľmi Ruska.
Myslím, že mu to povedali mimozemšťania hneď potom ako sa prebudil na ich lodi kde bol zaliaty príjemným teplým žltým svetlom a hľadel do veľkých čiernych očí a v duši prosil, že mu je tak dobre, že sa už na Zem nechce nikdy vrátiť. Ale dostal poslanie, toto nám všetkým odkázať, tak nakoniec dobrovoľne na silu musel súhlasiť s návratom. A tak je teraz tu a my sme sa to všetci dozvedeli.
Zaumienilo si 3 dňovú špeciálnu operáciu no a tak sa pýtam, už ju dosiahlo? Koľký tristý deň tam už dosahujú to čo si zaumienili? No poďme, dajte vy súdruh POTEMKIN. Veď vy už nájdete nejakú bájku, aby ste nevyzeral trápne. Mimochodom ak budete mlčať aj to svedčí niečo o vás.
Tie mapy dávajú jasne najavo, že Rusi išli na Ukrajinu "denacifikovať". To je eufemizmus 21. storočia v rusky hovoriacich krajinách.
Páči sa mi ako sú všetci blbci, len vy máte vo všetkom jasno. S niečim podobným sa veľmi často stretáva zdravotnícky personál na psychiatrických oddeleniach. Mám pocit, že ani tu podobnosť nie je čisto náhodná.
Heger kritizuje Sme rodina za to, že rozbehli politickú kampaň skôr, ako boli oni aj so svojimi kolegami pripravení. No a kto zavinil situáciu v ktorej ste sa ocitli? Pán Heger mali ste ústavnú väčšinu a dnes nemáte NIČ!
Rehabilitovaný vrah sa môže za súčasných podmienok skutočne v Rusku stať zo dňa na deň Hrdinom Ruska a spoločensky rešpektovanou osobou. Je to choré, ale je to holý fakt. Toto na Slovensku verím nikto nechceme.
Tak toto je super správa, konečne uvidíme Skabajevovú na fronte a nie len v trápnych diskusiách. Kto chce vidieť Skabajevovú v plavkách a s puškou v ruke na fronte dá plus. Však ona nám ukáže, že nie je len taká propagandistka. Pome pluska ...
A čo mu dopne? Vy tam budete skapínať tiež a je jedno, že ste proruský. Práve preto tam budete skapínať, lebo ste proruský. Ale to už by som chcel veľa aby ste pochopil.
Na akých súdoch? Pán 363 všetko stopil ešte pred tým, než išli pred súd. Vy asi žijete v nejakm fantasy.
Určite ste si nevšimol ani to, že by Rusi odmietali výrobky prehnitého západu. Ešte aj Lavrov nosí hodinky západnej výroby a deti posielajú na západ študovať, dovolenkovať a žúrovať. Máte konto aj na Telegrame a tiež tam postujete takéto primitívne príspevky aj v opačnom garde? Nemáte? Chápem, doma ste hrdina v zahraničí ste nikdo.
Odporúčame