Straty na ruskej strane sú limitované? Aj tá technika hej? Aj tak sa dá porážka prezentovať.
Straty na ruskej strane sú limitované? Aj tá technika hej? Aj tak sa dá porážka prezentovať.
Vy ste tiež jeden z tých, ktorí po pol roku objavili teplú vodu. Je ešte niečo načo ste prišiel, ale svet to už dávno vie? Žijete v jaskyni a teraz vám pustili internet? Zabudol ste ale napísať, že Západ teraz živý aj milióny Ukrajincov ktorí z UA utiekli. To stoji tiež peniaze. USA dali v prvom balíku 40 miliard na pomoc Ukrajine. Vy viete asi veľké prd o tom, čo to je súvaha však? Hlavne že vás v škole naučili písať a počítať, ale nie myslieť.
Tragédia tento Matovič.
USA objednalo výrobu ďalších javelinov, stingerov a HIMARSov. Kam že asi pôjdu. Rusi budú musieť pridať. Plus technika stratená za tieto dni. Ani oni nemajú nekonečnú studňu.
Presne, a Rusko im tie peniaze nevypláca. Je toho plný internet. Ruskí vojaci nie sú motivovaní zomierať pre nič za nič.
Nato nemá záujem bojovať na Ruskej pôde, netrepte. Vypnite ruskú propagandu.
To si skôr po vás príde polícia. Nájsť vás na balkóne z ktorého vidíte celú Ukrajinu nebude taký problém.
Vyražďovaní tam neboli, hoax.
V tomto prípade nie šport nás spája, ale peniaze nás spájajú.
To neznamená, že celá Ukrajina sú fašisti. Trolujete tu vy.
Takže ešte ho nestotožnili.
Presne, práve preto, všetko čo robí Rusko na Ukrajine je jeden vojnový obrovský zločin.
Tak toto je navtipnejšie video aké som za celý tento konflikt videl :D Toto budú ešte dlho Rusom pripomínať. Alebo predstavte si:
Putin: Tak čo Šojgu, čo nové na fronte?
Šojgu: Na fronte ide všetko podľa plánu, naše jednotky sa takticky sťahujú na dohodnuté pozície.
Putin: Je tento ústup kordinovaný?
Šojgu: Samozréjme. Naši tankisti sa rýchlo presúvajú a počas presunu rozmiestňujú jednotky popri ceste aby im kryli chrbát, no a potom sa rýchlo skryjú pod strom. Tu je video ...
:D
Aj to to je jedným zo znakov občianskej vojny. Navyše nemáte dosť informácii, preto netvrďte, že cieľom boli civilisti. To sme na opačnej strane videli už totižto viac krát - útok na civilistov na železničnú stanicu, útok na nákupné centrum atď. Vtedy sa vaše morálne svedomie nepohlo, lebo ste si nahovoril, že tam boli vojenské ciele. Po vzore Ruska, ak tam bol čo i len jeden vojak kúpiť na trhovisku rožky pre seba a kamošov z roty, spravil z trhoviska legitímny vojenský cieľ. Bohužiaľ. A ak sa vám to nepáči, napíšte Putinovi, lebo ruská armáda toto robí bežne. Mne osobne je civilistu ľúto.
A má právo vyjadriť to v demokratických voľbách. Potiaľ máte pravdu, ale nie spolupracovať s nepriateľom. Nemýľte si svojvôľu a spoluprácu s nepriateľom za základné občianske právo. Majú právo odcestovať a žiť v Rusku, nikto ich nedržal. Nepoučujte prosím vás druhých, keď sám máte nedostatky vo vlastnej morálke.
... tak takto som sa na diskusii už dávno nezasmial. Super.
Sám ste fašista.
Nie, pán len nevie, čo to vlastne záležať na občanovi znamená. Ruský prezident mu ale asi je príkladom, zvlášť tým, že sa k mŕtvym rusom ani nepriznáva. To nepochopíš a takýto idú poučovať druhých, ako vždy. A väčšinou sa dočkáš mravného ponaučenia od tých, ktorí v diskusiách smrdia Ruskom. Lebo Rusko je vzorom morálky, čestnosti a neviem ešte čoho...
Nemyslím si, že som sa utekajúcim civilistom vysmieval. Navyše určite sa nedá povedať len tak, že sú všetci kolaboranti, lebo pri Rusoch jeden nikdy nevie, či neutekajú z donútenia aby bolo čím živiť ruskú propagandu. Ale keď už nadávate do idiotov tak pre vás určite nebude problém kliknúť si na svoj nick a prilepiť svoj príspevok v ktorom ste vyjadril ľútosť nad útekom 6 milliónov Ukrajincov len do Poľska. Nám tu vyčítate necitlivosť kvôli 4 km zápche na Ruských hraniciach. A to si vyprosím! Človek už má aj pocit, že ste dokázal konečne zhodnotiť realitu triezvymi očami a pochopil ste aký rozdiel vám vykresľujú ruské média o dianí na fronte v porovnaní s realitou. No a potom si prečítate o trápení proruského obyvateľstva a vaše pokrútené morálne myslenie vám hneď vypne kritické myslenie a kruh sa uzavrel. A neobhajujte tu právo proruského obyvateľstva na ruský diktát na Ukrajine! Tu pochopenie nikdy nečakajte. My nie sme fašisti, už som to inde vysvetlil.
Odporúčame