V diskusii pod iným článkom tu na Pravde iný proruský troll tvrdil, že Ukrajina vyhráva, lebo Rusi tam bojujú proti NATO a ďalším krajinám. Dovolil som si ho preto upozorniť za vás ctení kovaný Kremľoboti aby si dával pozor na to čo píše. Pokojne som mu vysvetlil, že na Ukrajine nebojuje Rusko, ale spojenecká armáda a Rusko je len jedným z jej členov. Vysvetlil som mu to správne?


