To nie je v RUSKU. Krym sa Rusom nepriznal, stále je považovaný za okupované územie Rusmi. Takže tvoj príspevok je blbosť.
To nie je v RUSKU. Krym sa Rusom nepriznal, stále je považovaný za okupované územie Rusmi. Takže tvoj príspevok je blbosť.
,,Veľmi dobre si uvedomujeme, do akej miery sú všetky hrozby ohľadom agresívnych plánov Ruska, ktorými Európa sama seba straší, vycucané z palca. Ale sebaklam je nebezpečná vec a my jednoducho nemôžeme ignorovať to, čo sa deje. Nemáme na to právo kvôli našej vlastnej bezpečnosti. Opakujem, kvôli našej obrane a bezpečnosti."
Hej a preto si sem tam zaletíte so stíhačkami nad územie NATO, alebo na spoločnom cvičení v Bielorusku nacvičujete okupáciu časti územia Poľska. To sú legendy ...
Ale si mu dal a pravidivo :-D
Bohuzial znamena. Na druhu stranu rovnako sa zachovalo aj PS so svojou podporou rusenia sviatkov.
To bolo naco dobre? Ze budes ucit svoje dieta ze je bager s velkou lyzicou do toho manic. Ale ze budes zneuzivat svoje dieta a budes branit, aby sa mu dostalo pomoci a ochrany, tak s tym sakra problem mam. Ked nechapes o com je rec tak sa nevyjadruj. Kazdy to pochopil len ty nie. Je jasne aky si mentalny atlet. No a teraz si chod mrzacit svoje deti.
Uz vidim ako romovia podpisu, aby ich deti ucili o antikoncepcii a odkladani sexualneho zivota do plnej dospelosti ...
Co mas za problem? Dieta klasifikovane nebude. Ked bude chodit v triede s holou ritou tak ho ucitel moze upozornit ale nie mu to zakazat. Co mas doparoma za problem?
Vsak ved o tom je cely clanok. Ked bude chciet, aby rodic chcel, aby ucili jeho dieta o 100 pohlaviach tak ho nebudu moct ucit a teda nebudu moct vyucovat povinny predmet. Proruski vy ste tak hlupi ale ze nekonecne.
Nacionalizmus ba UA je fuj, nacionalizmus v Madarsku je super :-) krasne si nam to vysvetlil. :-D Je jasne, ze ako prorusky trol si v jadre nazorovo HLBOKO KONZISTENTNY. Atomove jadro je proti tvojim nazorovo konziszentnym jadrovym presvedceniam ho.no!
No a co ze bol nacionalisticky? A aky mal byt? Mali zit v tradicii lebo Rusom a nam to tak vyhovovalo?
Napisal si to velmi dobre. Naozaj je to tak. Orban bude rad ak vyhra volby. Potom zacne pohon na vsetkych v jeho korupcnofinancnej sfere. Presne tak ako sa on vyhraza Zelenskemu, moze sa stat, ze on a Madarsko uz nebudu sucadtou Zapadu. Co vidim dost realne.
Vsimol si si, ze krachuje Rusko? Jaj, nie. :D
Co si. To je Putinov zazrak. Oni to tak beru, ze zle je ba Zapade a v Rusku raj. Uz aj Boh uvazuje, ze sa vys.re na nebo a pojde zit do Rusja!
A teraz nech sa ide premier vyhrazat aj Bulharsku. No to si pozriem.
Madari mozno poslali drony aby nasnimali situaciu Rusom. Rusi tam az tak nevidia a maju obavy, ze prave v zapadnej cadti UA montuje najviac zbrani. Je to skryta podpora Ruska. Tot moj nazor.
Teraz už vieme, že to ty si ten ppt1 a toto je tvoj nový účet. :)
Hlavne že ty si svojprávny :D
Nie nemusia. To su platby na socialne siete, na antikampane, na priamd podplacanie a nakupy a nidktore sa nerozdaju, ale skoncia cisto kolaborantom na uctoch. Takze nie. Tvoja logika neobstoji. Aj EU sem posiela miliardy a najbohatsi nie sme, hoci nas je na tie miliardy IBA 5milionov. Nemas zac troll, nabuduce ti zas rad nieco vysvetlim a dam facku z logiky zadarmo. Len si hlupym prispevkom vypytaj ...
Videl si tie dokazy? Nie. Ani len nepripustis, zeby to tak mohlo byt, hoci pripadov z minulosti, kde toto Rusi robili je vela. Ale nie, oni si to vymysleli. Vy proruski rozumyslate o Rusku ako krajine anjelov. Tam je hadam vsetko a zlo tam neexistuje.
Odporúčame