Rozumies tomu, ze najvacsi teroristicky utok v dejinach Slovenska spachali Rusi? Ty asi netusis o com je clanok. Tvoje deti mozno tvoje vnucata nemohli ist do skoly kvoli hrozbe bombovych utokov z Ruska a ty ani napriek tomu nedokazes povedat nic zle na Rusov. Boze co ty si za naruseneho cloveka.

