Skvelé.
Nepamätame, ze by si USA prizvala niekedy na pomoc vojakov KLDR, alebo drony z Iranu. Ty asi ano. Zas len velikaske reci plne propagandy ... Zatial co z 3 dnovej operscue je 3 rocna vojna. Ved tyxanu sam netusis co chces vladtne povedat. Napis Putinovi, nech tam posle tie udajne wunderwaffen a nie tie muzealne kuskx.
Zdravy rozum...
My nie, to vy ano. Nam rozhodnutie Mera nevadi. To vy chcete prec z EU a teraz ked mozno mate dovod placete, ze co si to dovoluju. Vsak vystupte ked sa Vam nepaci, na vo cakate? Zas ta dvojtvarnost.
Dokaz politiky na 4 svetove strany su vcerajsie slova Mertza o zastaveni eurofondov Slovensku, nie sadenie szromceka v Armensku. Kazdy normalny to chape kam nas tato vlada dohnala.
Ha ha ha, tak na SVK prídu eurokomisári kvôli podvodom a chcú sa stretnúť s premierom ... No a on si naplánuje program tam, aby mohol byť všade inde, len nie po ruke doma eurokomisárom :)
Progresívna fašistická propaganda? Nevšimli sme si, že by ťa niekto prišiel zatknúť za to, že odmietaš napr. progresívizmus, alebo že by ti niekto ničil život a zakázal ti písať na týchto diskusiách. V Rusku by si už sedel, keby si odbočil od oficiálnej línie Kremľa a vyjadril iný názor. Najlepšie je, a fakt ma to udivuje, keď si do huby berú termín fašizmus takí ako ty, pretože absolútne nechápu, čo to vlastne fašizmus je a že má rôzne podoby. Ale holt, je to v móde dnes všetko označiť fašizmom. Ale keď to robí niekto, kto nedokáže odlíšiť ani rožok od chleba, tak to je naozaj vtipné. Sám si fašista a ani len o tom nevieš ...
Tvoja polointeligencia ... veď ti to napísal.
Mali ich zostreliť.
Pán minister padáte v percentách a padáte. Toto sme už počuli od Pelegríninho, že zvýšite životnú úroveň a nebudete dvíhať platy politkom ... Rovnaké drísty ako vtedy, ale ľudia už precitli. Vedia vidia a pamätajú ...
Nežartuj, ešte to aby sa súčasná SNS na čele s kapitánom obula do Maďarska a hájila SLOVENSKÉ záujmy. Ich prvá úloha bola rozvrátiť Slovensko Kotlárom a druhá, zabiť slovenský folklór cez Šimkovičovú. Ak tu niekto chce zničiť Slovákov z vnútra, tak je to to a ja nemám problém veriť tomu, že Dankovci a SNS sú zahraniční agenti.
Prečo by Rusi vôbec chodili na MS do Európy, keď chcú Európu a ostatné národy vybombardovať atómovkami. To je divné, že by sa títo chceli zapodievať hokejom s národmi ktoré sú podľa nich "unttermenschen".
Veru správne, veď na čo mier ....
Teším sa, že Fico chce novelou zákona zakročiť proti nenávistným komentárom ako je ten tvoj.
Kto sú to tí Všetci? No daj, schválne prečo vyhral on... Dnes som ešte žiadnu novú konšpiráciu nepočul. Hádam to tak nenecháš.
Nechcú ísť do Vatikánu klamať Bohu pod oknami, z toho majú Rusi strach. Oni vedia, že Boh sa díva, vedia, že sa spojili s diablom aby si ospravedlnili svoje konanie. Nie USA ale Ruské zbrane zabíjajú Ukrajincov. A mnoho Rusov toto vraždenie podporuje, lebo si potrebujú dvíhať EGO, že na niečo majú. Vždy sa pustia len do slabšieho. Vraždia vraždia a kradnú uzemia.
O tom čo to je rusky národne zafarbený fašizmus tzv.: rašizmus. Podrobnejšie tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%BD_fa%…
Aj na Slovensku takych mame a policia ich neriesi. Hanobia narod a vyhrazaju sa. Tu tiez takych je plnych nenavisti, radujucich sa zo zabijania Ukrajincov.
Nie je to len premierom, hoci tomu velmi pomaha.
Odporúčame