Podobný scenár ako v Žiline chystajú lekári aj inde
Môžeme pokračovať.-Kopa výkonov pre sociálnu poisťovnu,ktoré táto neplatí.
-každonočné a celoslovenské zbieranie do nemoty ožratých Slovákov a kriesenie zo štátnych naprieč Slovenskom.
-vyšetrenia naprieč republikou pacientom pre jeden problém,vyžiadanie si tretieho,piateho aj desiateho názoru a kopu zbytočných vyšetrení zdvojitých aj strojitých k tomu,pričom lekár nevie že pacienta vyšetrovali s tým istým problémom traja lekári predtým
-Nedodržiavanie liečebného režimu a napriek tomu sa do pacienta investuje.
-vyšetrovanie a liečenie pacienta,ktorého zdrbali liečitelia či kozmetické salony na účet zdravotníctva
-ešte by sa všeličo dalšie našlo