Zabudaš,že tie choroby sú výsledkom života v ospevovanom komunizme.Nebol Sunar,tak sme deti napchali od 2 mesiacov všetkým a čudujeme sa,že tie deti,narodené okolo 75-80 teraz majú žlčníkové záchvaty 19 ročné.A pozri na generáciu okolo 50 samá rakovina.A vôbec,ale vôbec to nesúvisí s Černobyľom o ktorom sa nehovorilo a aj napriek tomu,že vedeli čo sa stalo sme pekne všetci na 1.5.1986 vyrukovali do sprievodov a potom v lete do hôr a k jazerám a vládna moc potichučku rozdávala bačom jodové tabletky a zakázala piť mlieko zo salašov,čo ale nikto nedodržiaval ved sa nevedelo prečo.Taktiež huby rástli ten rok krásne a chutili.To bol socializmus.Nikdy viac.

