No v mnohom sa Kubanci maju lepsie ako Slovaci ...
a ked nemate ten spravny nazor tak sa velmi lahko moze stat,
ze si musite vystacit leda tak nanajvys s 2 Eurami na den
co zabezpecuje statut hmotnej nudze
a celkovo sa vyrovna primu obyvatelstva africkych krajin ....
Ked sme to skoncili ak zaciname byt zaujimavy pre Cinu
z hladiska investicii a lacnej pracovnej sily pricom rozdavame
potravinovu pomoc dochodcom???


