Problem je ze noznice v socialnej oblasti sa tak rozisli,
ze pre Slovaka bude zlozite celit pripadnemu eskalovaniu napatia
trebars mediami alebo obycajnymi vsak viete Matovicami ...
Tuto vec riesilo americke vlastnictvo a v sucasnej situacii si viete predstavit
ak by boli vlastnikmi napriklad Rusi ... :-)
Ale k takym sumom dochadza vtedy ak americania chcu dlasie
danove prazdniny. dalsou pravdou by snad bolo, ze Rusi by si takto nepocinali ...


