Zda sa, ze na tuto ministresku pracu treba mat zaludok a nie vzdelanie ...
Zda sa, ze na tuto ministresku pracu treba mat zaludok a nie vzdelanie ...
Dalajlama je idealny kandidat na ulohu disidenta v otazke
dosiahnutia politickych cielov Vatikanu voci Cine ...
Jeho stretnutie so scientologom Kiskom tejto teorii dava korunku krasy ...
Vskutku je minimalne usmevne predstavit si, ze by Fico nezmyselne tvrdohlavo riskoval
a ocitol v podobnej situacii ... :-))))))
Tu ide o konfrontaciu moci EU teda nemeckeho katolickeho vladneho kabinetu voci Ruskej federacii.
Skore je este stale v prevahe na strane Ruskej Federacie, ktora bez obtazovania Europy absorbovala
viac ako 1 000 000 utecencov z Ukrajiny a pomaha dalsim milionom v oblasti vychodnej Ukrajiny ...
Bolo by vsak "sokujuce" ak by doslo k odhaleniu, ze za imperialistickymi planmi EU na Ukrajine
sa jedna o sofistikovany princip indukovanej sucinosti pri snahe jednej zo stran
ziskat politicku moc nad uzemim, ktore sa biblicky viaze s oznacenim ako Svata Zem.
Rusom dielcie, vedome a cielene kroky EU zatial ekonomicky nemozu vyhovovat
co vysvetluje spravanie a reakcie Ruskej Federacie.
Ostava dufat ze Ruska Federacia sa nestotozni s politikou EU.
Okrem ineho nikde sa v mediach casto neskolonuje,
ze Ruska Federacia musela zvladnut
viac ako 1 000 000 utecencov z Ukrajiny .....
Veru nebolo pocut Putina stazovat sa a prerozdelovat kvoty
ved aj v pripade kvot Merkelovej ide o jej ludi ... :-))
že Slovensko už krátko po tomto stretnutí predloží návrh,
ktorý bude alternatívou momentálneho systému povinných kvót
na prerozdelenie utečencov.
.
Ponuka sa jedno diplomaticke a splahlive riesenie.
Nech ho predlozi slovenska pravica ..... :-)))
.
Na to by Slovenský premiér zopakoval, že podľa neho je toto rozhodnutie politicky mŕtve.
kto neporusuje protiruske sankcie okrada rodinu !!!
Sankciou za porusenie protiruskych sankcii
bude asi dalsie schvalenie protiruskych sankcii ...
Tak coho sa bat ...:-))))))))
Veselo sa porusuju ....
Asi inak nevieme prispiet k zvysovaniu HDP EU ... :-))
Budme na to hrdi ???
Zda sa ze pan Zeman na niekoho cakal a dotycny meskal ... :-)
to mozno nastane po tom co zapad ohlasi svoj exitus ...
tak za 30 rokov niekde v garazi sa najdu unikatne vozidla tychto typov ...:-))
teda mozeme povedat, ze EU tie lady vyrobila ...
Ako je to pan Danko s tou solidnou politikou???
Ani nie po dlhej chvili od nasej poslednej konverzacie
tento obrazok velmi vela vysvetluje o vasom charaktere ...
Situacia v splocnosti a aj medzi mnohymi diskutujucimi povacsine namodralcami je rovna
tej ked sa sud pyta deti s kym chcu po rozvode byt
po tom co niekolko tyzdnov podliehaju propagande zo strany matky
a nemaju ponatia o skutocnej situacii, ze sa stali predmetom domyselnej hry
v zaujme trvale udrzatelneho rozvoja .. :-)
Tak pozor buduci oteckovia ...
Elan?
Jedine decentne na plne gule .... :-))
Ten remaster je zaujimavy skoro
ako darcek k okruhlym narodeninam ....
ta medzierka medzi perami jej dodava sexepil ... :-)
Odporúčame