Zatial to vyzera tak ze "kolegialne"
vyuzivate kazdu sancu na smec,
ale zial musim konstatovat vasu
negativnu bilanciu v protihre so mnou...
ze zakazdym nasim stretom
ste si sam dal na paulu ...
Tento fakt vas vnutorne motivacne zenie
a utvrdzuje v patologickej jesitnosti ...
Mate na vyber ci budete v tejto karme pokracovat.


