Hm no vatikanske zastupenie v NR SR je dlhorocne absentujuce
ak odhliadneme od opozicnej idiocie ...
Hm no vatikanske zastupenie v NR SR je dlhorocne absentujuce
ak odhliadneme od opozicnej idiocie ...
Vysokopostaveny slobodomurar Albert Pike v liste Manzzinimu pise o troch svetovych vojnach dna 15. augusta 1871...
Dame volnu ruku nihilizmu a ateizmu a vyprovokujeme obrovsku socialnu katastrofu, ktora bude tak hrozna,
ze jasne ukaze narodom nasledky absolutneho ateizmu, ako sprievodcu barbarstva najkrvavejsich nepokojov.
Potom obcania nuteni branit sa proti mensine revolucianarom vyhladia tychto nicitelov civilizacie a ludia sklamany
krestanstvom prijmu ciste svetlo skze univerzalneho prejavu cistej doktriny Lucifera ...
Znicenie krestanstva a ateismu oboje budu dobyte a vyhubene zaroven ...
Cize jedna sa defakto o vzajomne postavanie dvoch lubovolnych systemov jeden proti druhemu
az do ich znicenia kde bude mat priestor na vznik nove nabozenstvo New Order,
ktore na viac ezoterickej baze v skutocnosti uctieva Satana.
To je poslanim divizie slobodomurarov Ordo Ab Chao.
.
Za zmienku stoji ze najvyssia slobodomurarska loza podlieha kontrole vatikanskych kruhov ...
Abraham Lincoln v jednom liste vyjadril nazor:
Protestanti zo Severu a Juhu by sa iste spojili k vyhladeniu knazov a jezuitov, keby sa dozvedeli ze knazi,
mnisky a mnisi ktori sa denne vylodia na nasich brehoch pod zamienkou kazania ich nabozenstva
niesu nic ineho ako vyslanci papeza Napolenona III (vysokopostaveny slobodomurar)
a ostatnych europskych despotov, ktori prisli podkopavat nase institucie,
odcudzit srcde nasich ludi od nasej ustavy a od nasich zakonov.
Hm je zle nejakym sposobom Perta nutit k vitaztvam
on sam ma urcite sebamotivacie nadostac ...
Je len otazkou ci ma tu vnutornu silu
a ochotu sprevadzanu stastim byt satisfakciou alebo
terapiou pre mnohych tak ako je to pre Petra povestne ..
.
+++
to su tie paradoxy ...
Ziada si to zvyraznit slovo NEZUCASTNILO
kalamajky byvali tyzden - dva pred Majom ... :-)))
\prezident od vlady, chce aby obnovila dôveru ľudí v štát???
.
Tak jediny dobry zaciatok po schvaleni dovery vlade je odvolanie prezidenta !!!
Dobry den pan prezident. Pozdravujem Vas.
Absolutny suhlas s vami vyjadrenymi myslienkami.
Knazko je dodnes zneuzivany pre vatikanske ciele ...
zacalo to chartou 77 ...
teda len tak zo zvedavosti koho navrhujete volit ?
Nebudem sa predsa opakovat ... :-)
A kde prosim vas beriete tu istou, ze som ficovolic??? ... :-))))
pod ktorym nickom ???
Prezident Gašparovič sa vyjadril, že neexistuje taká možnosť, že by Čentéša vymenoval.
vratena neopravnena DPH potesi viac ...
hm dakujem za upozornenie.
Vyhnem sa pouzivaniu tohto tvaru
teda oprava zmenou stylistiky "ked uz sa venujete trepaniu nezmyslov ...."
skuste inu polohu pri sexe inak sa len opakujete ... :-)
Odporúčame