Tento dosledok je preto mementom pre uvedomenie o dnesnej situacii pochodov za slusne Slovensko
z ktorych zretelne vyplyva opakujuci sa motiv ako aj to kto za tym stoji.
Okrem ineho tento pan uz mal davno nosit vazansky oblek najma za zneuzivanie eurofondov
pre oblast agrorezortu ktore v pripade pana Knazka boli brane za kosenie travy na golfovych ihrisiach.
To je vysvetlenim bohatstva pana Knazka.
Tato fraska okolo vstupenia do siene slavy je len potvrdenim arogancie rimskokatolickych elit
ktore sa necinne divaju na toto divadlo.
Apropo opakujem pan Knazko by sa prave v suvislosti dnesnej situacie nestal osobnostou TO
v pripade ak by ziadal o koridor pred zahranicnymi fabrikami a predniesol poziadavku
vyrazneho priblizenia platovej oblasti zamestnancov k urovni tych naoriklad nemeckych
so ziadostou o hlavu kancelara Bundestagu pani Merkelovej v pripade nevyhovenia.

