Mna nemali kolegovia radi pretoze som do veci siel na atomy a kladol som otazky
na ktore aj stary fachmani nelahky vedeli odpovedat.
Vrcholom mojej kariery bolo ked kolega v nadnarodnej spolocnosti
sa na mna oboril o co mi ide a ci som si vedomy ze buram 100 rocne tradicie ...
Zial nechtiac mi nasledne musel dat za pravdu.
Hm vtedy som tvrdil, ze je mojou povinnostou prehodnotit hodnoty mojich predchodcov.
A pravidla sa najlahsie ucia tak ze sa ich neucite, ale ich viete technicky a logicky zdovodnit
pricom osobna skusenost je nadovsetko ...
Spat k lietaniu v navaznosti vypovedaneho:
Pilot sa musi naucit lietat skor nez vycerpa davku svojho zivotneho stastia ... :-)
Spat k technologiam. Zial dnesni programatori v oblasti automatizacie a riadenia
napriklad failsafe techologii nieze nevedia, ale castokrat nemaju / nemozu mat
sajnu co a ako vlastne programuju.

