Dufam, že mu potom RTVS umožní vystúpiť ako Ficovi a bude chodiť stále Fica, alebo Pelleho mátať ?!!
Dufam, že mu potom RTVS umožní vystúpiť ako Ficovi a bude chodiť stále Fica, alebo Pelleho mátať ?!!
Ale je stále premiérom ! Nech vás aj s Ficom a Pelem istý (istá) pepka nenavštívi ?!
Máš krátku pamäť a si neobjektívny. Aj Fico aj Pelle boli a boli aj voľby (nové, pred cca 5-timy rokmi) ! Prečo stále zavádzaš ????!!!
Já pijem vínko a pospievujem si!
https://www.youtube.com/watch?v=mvWH6UJsObs
https://www.youtube.com/watch?v=kr0ryjxFnr8
Rus je durák, vojnu pestuje !
Nuž ale to si práve ty takto !!! Tuná sa echo neobjavilo !
A ináč, u nás vravíme echo ?!
UA stačia gumipušky a hrdzavé a obstarožné tanky a samopaly a Rusákom - hnusákom sa z toho točí hlava ! Svojich mŕtvych pochovávajú v UA zemi . Putin aŠojgu sa z toho idú už sčemeriť !
A tunajšia veľmi bojovná cháska sa ide šťastím celá zošalieť od radosti z víťazstva ?!!!
Má dzivné chúťky ?! Nejseš náhodu Rusák - hnusák ? Oni majú také podzine chuce !!!
A prezraď nám, ako gagoce ruská hus ? A gunár ako ty ?
Prečo nechcú Rusi odtiahnuť z UA ???? Prečo tam stále zabíjajú a ničia ??!!!!
Ešte raz! Bielorusov do vojny zaplieta Putin! UA s BLR predsa nebojuje, Zatial.
Mier nie je slovo škaredé! Ide o to, kto, kedy a ako o tom hovorí a ako uvažuje !
Ja som vravel o popovi ! Nie o pápežovi !
Ja hovorím jasne ! Ak nechceš chápať, tvoj problém!
Svet a aj UA chce mier. A RF musí táhnout bližšie k URALU !
Ako cudzí element! A možno za chvíľu aj nežiaduci !!!!!
Tri kopčeky, šak už ani vyhrážky jadrovýma Putinovy už nestačá ???
Budú komunisti vytápať jadrové reaktory ! Čo si zohnali a uvaril, nech si aj spapkajú !!
Prikuli k nohám Slovákom aj Čechom 200 kg gule !! Okrem toho obohnali krajinu ostnatým drôtom a urobili z národa
milióny Jean Valjeanov !!!!!!
Čo by robili s tými zbraňami ??? NO ! Presne to, čo s nimi robia RUSÁCI -HNUSÁCI !!! Zabíjajú a ničia UKRAJINU !!!
NECH ŽIJE UKRAJINA NA VEČNÚ SLÁVU !!!!!!!!!!!!
Tongi, ty to nechápeš ?! Pápež chce mier aj pre Ukrajincov a aj pre Rusov! Kiril tam mieša Bielorusov ? Prečo? Ukrajinci zaťahujú do vojny Bielorusov ?????
Kiril chce mier a vazalský mier pre Ukrajinu !
Je to jeden falošný pop ! Veľmi falošný a zákerný !!!!
Prdlajs ! Mier chceme všetci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Len Siva to vidí na červeno ! A môže isť rovno do krematória v Moskve, nech ho nabalzamujú pre večnosť) Bude aspoň slúžiť ako múmie z Egypta ! Nech nenasiera ľudí !!
MIER CHCEME PREDSA VŠETCI !!!!
Nepochopili to iba idioti !
Vz ste hnedý a či červený ??? Vyfarbite sa !
Ak sa to stalo ? Prečo sa to stalo ?????
Fungujú!! Rus musí meniť veľa vecí !!! Ako Ukrajina !!
Odporúčame