A i napriek tomu nie sú až tak vo svete obľúbení ! To iba u nás si zopár ľudí urobilo dobré bydlo na Ruskom plyne a rope !!!
Náš štát znehodnocuje naša pohodlnosť ! Príliš sa spoliehame na zahraničie ! A to je jedno či na ČR, Nemecko, USA alebo RF !!!!!!!
Preto je Nemecko, ČR a vôbec iné krajiny na tom lepšie! Veď len ako dlho nám trvá výstavba 1 km diaľnic ! Samozrejme, beriem na vedomie rozdiel rovinu a vrchovinu ! Pla tí to však vo veľa veciach !


