Migi sem, Migi tam, ja musím vládnuť iba SÁM !
A áno! Dajme si ich do octu ! To je dôsledok jednostrannej politiky ČSSR a SR !
Pán Fico môže hladať ND na Migi po okolitých krajinách !
Migi sem, Migi tam, ja musím vládnuť iba SÁM !
A áno! Dajme si ich do octu ! To je dôsledok jednostrannej politiky ČSSR a SR !
Pán Fico môže hladať ND na Migi po okolitých krajinách !
Súdruhovia! Prečo mažete oponentom príspevky ? Máte y toho obavu ? Veď vám neškodia ? Či ?
Náš minister je prevelice chytrí ! Mladých podporuje a starých chce zdierať a zodrať načisto !!!!! Fakt sa nám tí naši fešáci a sukničkári vydarili !!
honeľník, ja len, že našinec tanky už robil! Nemusel by sa učiť?! To sa mu nechce a preto musíme kupovať licencie !!! Honelníček - pacholiatko !
Orbán niečo predsa robí dobre. Neviem ako, ale zoženie viacej zahraničných investícií ako naši šuhajci !!! A všetci "vládcovia!" sa asi nevedia vhodne pohybovať medzi iných premiérov krajín, hlavne tých bohatších ! Naviac naši nehľadajú v Ázii !! Nemusí to byť rovno Čína?!
A ja neviem prečo sa nepokúšajú zohnať-kúpiť nejakú licenciu na výrobu napr. na výrobu voj. dronov, tankov, možno na niečo iné ?! Nieto grošov ? Chýba schopnosť jednať? Nízke úplatky dávame ??
Nech je to čo chce. Čo tam však nepatrí - zostreliť !!! Jaké pak, co pak ?!! Verejnosť nech špekuluje.
Istota je lepšie, než guľomet v zálohe !
A na dlh !!!!
Orbán niečo predsa robí dobre. Neviem ako, ale zoženie viacej zahraničných investícií ako naši šuhajci !!! A všetci "vládcovia!" sa asi nevedia vhodne pohybovať medzi iných premiérov krajín, hlavne tých bohatších ! Naviac naši nehľadajú v Ázii !! Nemusí to byť rovno Čína?!
A ja neviem prečo sa nepokúšajú zohnať-kúpiť nejakú licenciu na výrobu napr. na výrobu voj. dronov, tankov, možno na niečo iné ?! Nieto grošov ? Chýba schopnosť jednať? Nízke úplatky dávame ??
Tiito pani nevedia určiť hranicu vysokého príjmu pre rodinu. Proste, bohatých nechcu poškodiť-ukratit.
Zato vysokú hranicu dôchodku určia velice, velice presne! To im ide hravo a v sekunde ! Na to sú fachmani !
Aj ich hrable hrajú k sebe! Veľa peňazí iba pre nás a naše deti .
Viete mladá pani, nechcem na vas reagovať. Tí bezdetní neplatili dane ? Brali od štátu benefity a rôzne dotácie? Ich deti predsa nenavštevovali školy a nemocnice ?!
Avšak dane platili ako besní a bez daňových benefitov !
Ale budiš, vyjadriť sa predsa môže každý!
Treba všetko iba presne a dobre zrátať.
Ja som pacifistom !!!!! Napadnutá krajina sa musí predsa brániť !!! Okupanta treba poslať v čerty !!!!!!!!
Žeby už neplatilo: Vo víne je pravda. Neplatí dnes nahodou: V keksikoch je pravda ?
Ale určite nie taký ako Rusi !!Američania nezabíjajú UA a ani im neničia krajinu !!!!!
Ach Ďuri, Ďuri ?!!
To za Fica by sa určite nestalo. Však ???
Potrebujem tvoj príklad ! Dr. Fico by mal byť vzorom národu! A vlastne politici - všetci !
A napokon, ja som si odpracoval ! A dosť dlho !! Možno viacej ako ty!! A možno viacej ako niektoré rodiny dohromady !!??!!
Panstvo! NEDRICHMAŤ !!! PRACOVAŤ !! TO STE MALI UŽ SKOREJ !!!
Odporúčame