To preto. že nemá hranatú hlavu !
To preto. že nemá hranatú hlavu !
Putin si zaumienil, že ho zabezpečí pomocou tankov aj keby mal použiť všetky svoje raketové zbrane s jadrovými hlavicami !!!
Vraj : NECH žije mier a speciálnaja operácia !
NEVADÍ ! Oligarchom majetok ostane a v pohode vyžijú !! A ako dôchodcovia
budú makať ako draci, hladný budú ako vlci a mizerný dôchodok budú brať raz za mesiac !
Máme sa jak na zámku! Bodaj by nám to vydržalo! To si povie dôchodca, až budú ešte nižšie než sú dnes.
Mám obavu, že on pravdu nepovedal nikdy ! Ani sudcovi !
Potkan sa skrýva niekde inde! Ja len dúfam, že zavčasu zmizne v prípade, že to UA nezvládne !
Putinovi pribudne nový Bandera II. ??????????
Elon Musk je spolupáchateľ s RF! Umožňuje Rusom beztrestne zabíjať Ukrajincov !! Ničiť Ukrajinu!
Chlape, kto ťa ovalil mechom po hlave ? Čalfa a spol. boli disidenti?? Moravčík ? Kanis, A ďalší ?
Privatizér OZKN v Prešove privatizoval disident? Janko Ľupták zvaný Kelňa bol disident ? Rezeš bol disident? Haščák? A ďalší ?!
Fico vyhadzuje na oči Matovičovi daňové úniky ??!! Berlusconi toho napáchal viacej a to tebe nevadí ??
suvorove! Ťažko chápeš jedine TY ! A to čo sa povaľuje hoci kde na ceste si TY !
Darmo mažete príspevky ! RF je jeden agresívny štát ! UA trpí ich agresiou !
A nechajte USA iba USA ! Vy všetci sa starajte o RF a o páchaní zla na UA !
Na území UA sa bude používať ich zástava a úradným jazykom bude ukrajinčina !
Tak sa to patrí a tak to bude!
Putin a vy všetci sa môžete postaviť aj na hlavu !
Na slovensku po slovensky!
V ČR po český !
Čo je komu nejasné ????????????
A to je príčina alebo dôsledok niečoho ?!!
Slušný politik ho hádam ani neopl....... !!!
Ha,ha,ha,ha,há ! Poyri sa! To je iba tvoja a vaša interpretácia ! V prvom rade, na UA je úradným jazykom ukrajinčina. To sa nepáčilo rusákom, to áno. Ale všade na svete to platí! Aj v RF je úradným jazykom ruština.
Pokiaľ viem, aj naši tam majú školy a myslím, že aj Maďari ?
Problém je, že oni sa chceli odtrhnúť a vyvesovali svoje separatistické zástavy !
A TO JE HLAVNOU PRÍČINOU SPECIÁLNEJ OPERÁCIE !!!!
Pravdu treba hovoriť v PRAVDE !
Dodávam" Priaznivci Fica obviňujú Matoviča zo všetkého !! Aj z toho, čo mal urobiť už Fico a neurobil !
A Matovič? Je taký istý populista ako Fico !
A všetci sa nestarajú o podvihnutie SR aspoň na úroveň Rakúska a ČR !!!!
Fico toho vie veľa, no nerobí s tým nič! Po voľbách to vzťahuje! Pre voľbami však nevztiahne nič ! Všetko to kryje !!!
Myslíš, že novinári klamali ? Si o tom presvedčený?!
Janko Kuciak vari písal blbosti ? Zámerne prznil verejnú mienku ?
Širák - neviem či a čo spáchal?! Francúzi hádam vedia ?!
Berluskoni - to je výtečník ! Nič dobré mu ani z očí nekuká ! Znova. Taliani určite vedia viacej o tom človeku !
Odporúčame