Možno tebe smrdia?! Ja vravím, vyčkajme.
Môj názor je ten, kto daroval za 1 Kčs napáchal väčšie škody ! A celá republika môže tvrdiť opak.
V ČR sú lepší manažéri a preto sú na tom lepšie ! Niekto rozdal neschopným ! A ak rozdal , mal to dať vynikajúcim manažérom a nie politickým šašom !!! Tí boli naviazaní na ZSSR a hýbať sa vo svete nechceli a možno nevedeli !
Prosperovalo by VSŽ za Rezeša ? Veď kupoval kluby! A hádam sa tam rozkrádalo ako v celej ČSSR?! Iba vo väčšom.

