A mali ich 8 000 ? Zostala im nula? Vieme, Rusi povyberajú tie čo majú ukryté po lesoch !
A mali ich 8 000 ? Zostala im nula? Vieme, Rusi povyberajú tie čo majú ukryté po lesoch !
Ale ty chudáčik, neboráčik! On vie aj behať !
Ide ale o to, kto je zaťatejší ?! Ja ? Putin ? Dr. Fico ? Pelle ? Celý Smer? Celý Hlas?
Je to zjavné na množstve vašich príspevkov a reakcií !!!
Iní by sa mali !! Veru mali ! A niekto už nie je na tomto svete!
Rozkrádač ? Ak už, tak predavač ! Ten človek je mimo politiky a až teraz sa zjavil na scéne! Veď len sa už konečne zobuď!
Súdruženkovia! Žiadna panika! Deň volieb tu ešte nie je ! Vyčkajte ! Nestresujte! Veď len sa dočkáte ?!
Veľmi vám zviera ?
Našich pilotov zaúčal kto? Valach ty nevieš nič.
Predsa ten čo financoval Fica !
Valach, nepočúvaj Fica! A ani Pelleho. Pozeraj vlastnými očami.
Ty a vy ste ďaleko smiešnejší ! Vaša reč: Lebo Matovič. Lebo blázon. Lebo šašo. Lebo borovička. Lebo vodka. Lebo bábkoherečka.
Takže: hahahahá !
Vymenuj koľko ich predal ! Vymenuj koľko rozdal Mečiar ! Aký dlh narobil Mečiar, aký Dzurinda a aký Fico !!! Nezabudni zohľadniť domu v ktorej vládli.
Dr. Fico s Vadalom to vari zariadia ? Dr. Cola mal čas 12 rokov! Nekonal !!!!!!!
Ukáž nám svoju tvár ! Nech vidíme.
Tebe nevadí, že naši papaláši chodili leštiť kľučky do Kremľa? Ty si verný Putinovi. Nuž, keď tak chceš, buď a môžeš aj doporučovať, len nikoho nenúť!
V čakárni Bieleho domu bol aj Pelle. Tak nehrkaj.
Možno pre začiatok by pomohli aj zánovné lietadlá?! Dassault Mirage F1 a McDonnell Douglas (teraz Boeing) AV-8B Harrier II by to nemohli byť ?
Rus však antabus užívať nechce ! Poraď ako ho odučiť piť, zabíjať a okrádať územia ?!
Ale veď aj DR. Fico sa často zaodieva do hnedej ! Aj kravatu má hnedú.
Žeby znak niečoho ?
Už tie okuliare po Dr. Ficovi vymeň za číre - nové !
Odporúčame