Dlh po roku 1989 bol iba dôsledok politiky KSČ a teda aj Husáka! A ty porovnaj životnú úroveň v tak rozdieľných svetoch !
Poviem to takto. Mečiarove roky vlády boli nešťastím. Dzurindom sa to začalo zlepšovať.
Teraz je dôsledok viacerých kríz.
Vieš, debatovať s tebou takouto formou je hlúposť. Ty si ver svojim údajom a faktom. Ja si budem svojim !
Len jedno ti poviem. Ľudia vo veľkom štrngali kľúčmi. !
Lenže, asi očakávali, že v novom režime im pečené holuby budú padať z oblohy!
Ty sa však neboj! Ficko a Matovič nastolili takú vládu, že mnohým budú tie pečené holuby padať z oblohy!
Takže, až máš rodinu a deti, tak sa neľakaj !


