Zdravotníci dostanú 5-tisícové príspevky. Najviac pôjde sestrám, no ujde sa aj masérom (+tabuľka)
Veľavážení! V článku je reč o zdravotníkoch! Prečo sem miešate dôchodcov ?! To ak priaznivec Hegera spomenie niečo, čo nesúvisí s článkom, už ho pranierujete a pomerne surovo a vulgárne. A vy sami to porušujete a miešate sem dôchodcov. Ale dobre. Tí dôchodcovia tuná boli už v roku 2010 !! Čo sľúbil Fico? A dal? V akej výške? A bolo 500,- a pre všetkých ??
Páni, nízke dôchodky je dôsledok mizerných platov do roku 1989! Následne stanovenému vzorcu jeho výpočtu !Teraz Sme rodina a Krajniak špekuluje, ako podvihnúť tie nízke dôchodky. Používa pri tom Krajňiakov vzorec:DK=D+KK ! DH- dôchodok po úprave, D -súčasný dôchodok, KK- Krajniakov koeficient! A aké je pravidlo KK? Kto menej, dostane viac, kto viac, dostane hrubé hodinky, ináč povedané, akési omrvinky !
Takýto spôsob Krajniak však uplatňuje iba pri dôchodcoch ! Tí sa neodvážia štrajkovať ! A keby sa aj odvážili, nič im to nepomôže! Totiž, oni nemajú potrebný výtlak ! A ešte rodičovská dôchodcovská pralinka.