ferro, naša prezidentka preds nepodporuje vojnu ! Ona je za MIER !
MIER ! MIER ! MIER!
A nepodporuje Špeciálnu operáciu ktorá sa zmenila na Spackanú operáciu.
A tú chce továrišč Putin zmeniť na legálnu vojnu?!
ferro, naša prezidentka preds nepodporuje vojnu ! Ona je za MIER !
MIER ! MIER ! MIER!
A nepodporuje Špeciálnu operáciu ktorá sa zmenila na Spackanú operáciu.
A tú chce továrišč Putin zmeniť na legálnu vojnu?!
Skús nehodiť do práce ?! A teda štrajkuj.
Teda Pročko vás ale riadne nasiera ?! A ktohovie prečo asi ?
Teda trepeš poriadne. Podaj To.
Počuj, aj keď sa zbesnieš, ale s tebou a s vami nechcem mať nič!!! Ja Matoviča neglorifikujem ! Ja mám politikov vieš kde ?
Áno, Fico vrieska ako zbesnený tvor! Chce vládnuť. A čo teda tento premiér za 12 rokov dokázal ? Čo ? Je tu dosť spokojných lekárov? Sestier ? Učiteľov ? Kedy boli vyššie platy ? Za Fica alebo teraz ?
A teraz čo pokazil Matovič? Že vypukol Covid a Ficiak ho popieral ?Že Puťko prepadol Ukrajinu a Ficiakovi to nevadí ? Vidí len to svoje vykakané ego ?!
A amigo, Fico dávno padol zo 46 % preferencií na terajších cca 18 %!!!!
A róbertek si ty a poriadne veľký, až obrovský! A ty, ty si hnedý celý!
A iba Gašparko.
Aj poslanci za Slovenského štátu boli zvolení ? Alebo sa iba posadili do poslaneckých lavíc ?!
Čvarga vykríka na ulici! Vy viete načo je parlament ??
A viete čo vravel Ficko, keď na námestí SNP boli sto krát väčšie davy ľudí, než na jeho seanse pred úradom vlády ?
Vážená! Vyčkajte na voľby! Dozviete sa. Trocha triezveho rozumu. Fico zúri! A vy budete sklamaná keď sa on dostane k moci. Nedokáže nič ! On nedokáže nič, a ak niečo, tak sa bude olizovať s Putinom. A to je tak akurát všetko, čo dokáže.
Čo všetko si tí páni požičajú, to sa im vráti !
A už majú aj nový pozdrav ? Bude : "Nestraš !" ?
Fico chce rozvrat krajiny za každú cenu ?
A kde tí páni zoberú na všetko peniaze ?
Rossija NO !
Slušateľ slušaj, a ty éto neznáješ ? Však ty si zarytý ľavičiar a Rusoprd, a vy viete predsa všetko ?! Alebo ani nie?!
A čo, vari som sa ti a vám netrafil do noty ??
A ty? Práskneš do bot ? A aký kurz naberieš ? Bосток (Vostok) ?
Špeciálna operácia sa nám zmenila na Spackanú operáciu ! Duma povolila reparát .
Hodnotiaca komisia: Putin, Medevedev, Šojgu, Peskov, Lavrov. Vrchný kontrolný orgán: Duma .
Nuž ale to som predsa nepovedal!
Pane, kecáte. Matovič je predsa súčasťou vlády ?! Alebo vy to viete lepšie ?
A prečo asi hľadali Ukrajinci oporu u Nemcov ( u Hitlera) ??? Veď sa im aj ZSSR odvďačilo. A dnes im to zduplikova a dôrazne im to Puťko prizvukuje ?!!
Tak o čom sa dnes bavíme ?! Ukrajinci to vedia dávno.
A napokon, svet si zapamätá všetko.
Pán autor, to nemyslíte vážne ?! Ale veď VB nie je RF a ani ZSSR ! To teda nie !
Nuž ale, vy si komentujte. Ukojte svoje ľavicové ego.
A čo poviete na Švédsko, Nórsko, Španielsko? A napokon, a čo na cárske Rusko ?
pipipko22022, so všetkým súhlasím. Iba malí detail, na ktorý zjavne úmyselne zabúdaš!
To bola iba odpoveď (dôrazná až dosť) na kroky niečie, ktoré však boli určite cez čiaru slušnosti a demokracie!
Najprv predsa vraždili Srbi ?!. Teror robili USA ? A Hirošima ? Veď hádam Japonci sa hrali na Hitlera ?! Podobne Husajn. A Kadáfi predsa dotoval teroristov a bohato.
Ukrajina nikdy nebola Rusko ! Ukrajina bola Kyjevská Rus ! Moskovské knieža bol najväčší zločinec sveta tých čias! Bol to diabol v ľudskom tele !
neeseser, nerozprávaj! Putin sa nechce skrotiť ! Putin je zločinec! Bez diskusie. NATO predsa nezabíja, nevraždí!
A ty prečo neštuduješ históriu? Prečo sa zaujímaš o ideológiu a demagógiu Putina a Ruska?!
Aspoň netáraj! človiečik nešťastný ....
Je Trump tronfovým esom USA ?
Te človek vidí aj za roh. Je to najhorší prezident USA v celej jej histórii !
Odporúčame