Fiasko novej trojkoalície hneď na prvej schôdzi. Nedokázala otvoriť rokovanie, SaS urobila obštrukciu
Národe můj!
V našej drahomilovanej vlasti nebude na politickej scéne nikdy pokoj! Tuná bude v politike vždy nepokoj. Skutočne!
ja viem, vy mi neveríte. Lenže, je tomu tak! Ak sa však pozriete spätne, určite sa o tom presvedčíte.
Vážení voliči, ak túžite po pokoji a kľudnom žití, musíte ísť k voľbám a tam musíte voliť iba tých absolútne správnych ľudí ! A povedal by som, že až tých najsprávnejších, najkrajších, najmúdrejších, najpracovitejších, jednoducho, najúžasnejších !!
A ako zistíte, že volíte správne ?
Vážení, je to úžasne jednoduché!
Musíte voliť jedine a bez diskusie and nezvratne jedine ľudí zo Smeru !
Ak urobíte tento krok, uvidíte, u nás nastane mier, pohoda, pijánko!
Všetci budeme úžasne spokojný!
Hlavne p. Dr. Fico a celé vedenie Smeru.
Menej pohody zaručuje už len voľba pánov z Hlasu.