Pane, Počtár má v tomto pravdu! Niečo vám poviem. Aj ja som nespokojný s politikmi! Viete prečo? Mňa ozbíjal aj Richter a aj Krajniak !! Krajniak si myslí, že som minimálne maršálom! Dáva mi iba 5O euro 13. "dôchodok".
Keď chcete mať slušný dôchodok, nesmiete špekulovať ! Musíte makať ! A to vravím úplne vážne. A potom vás Richter a spol. ošmekne o percenta! Hovoria tomu solidarita!
Pane, každému bije do očí ak má niekto slušný dôchodok! Ale nik nechce vidieť aká námaha je za tým ! Totiž, málokto je ochotný pracovať v troch zamestnaniach !! A čtvrté má v talóne! Vám sa chcelo ? A vy chcete pridať peňazí tak, ako ten čo odvádzal odvody z troch zamestnaní ?!!
Pane, vy nie ste sám, čo tu narieka ! Ale vedzte, iba málo ľuďom dajú slušný dôchodok zadarmo !!


