Evakuácia či deportácia? Do Ruska presídlili dva milióny ľudí z Ukrajiny
Ako som povedal!!!! Prišli tam za prácou !! Kapišto ?! Toto územie patrilo pod Kyjevskú Rus !
Imperiálne Rusko si dané územie zabralo! ZSSR iba pokračovala v imperiálnej politike aj naďalej ! Lenin a napokon aj Stalin páchali svoje organizačné orgie z dôvodu pomiešania - premiesenia obyvateľstva.
A panáčik, na tom území sa nachádzali zdroje surovín a preto ten záujem Lenina a ZSSR !
A všetci si musíte uvedomiť, Rusko bolo imperiálne a ZSSR v tom pokračovala! Postupne pohlcovali okolité krajiny !!! Hovorilo sa tomu okupácia. Neskôr tam dosadili bábkové vlády! A celý čas oblbovali celý svet !
Samozrejme, že Ukrajina je pomiešaná !! Avšak, iba Rusi robia problémy Ukrajine !!!
Oni sa domnievajú, že im patrí celý svet ?!!!