...mozes mi, preboha, povedat, na zaklade akych kompetencii moze prezident nasej krajiny ponuknut nejake mesto, na cokolvek???....alebo, co sa tyka sebevrazd -
....." Za posledných 15 rokov socializmu si na Slovensku ročne vzalo život v priemere 672 ľudí, čo je ročný priemer na 100 tisíc obyvateľov v počte 13,4 samovrážd. Pre porovnanie, za prvých 15 rokov demokracie a zmiešanej ekonomiky si na život siahlo v priemere 483 Slovákov, čo je ročný priemer na 100 tisíc obyvateľov v počte 9 samovrážd. Vidíme teda, že v demokratickom kapitalizme svoje problémy rieši ukončením vlastného života približne o tretinu ľudí menej, než v socializme. "....
https://www.aktuality.sk/clanok/168608 /komen…
.....atd, atd...cele mi to pripada, jak vyplakavanie za stratenou mladostou..

