Bude pietny akt v Poprade verejnou hanbou?
...pravdaze!!!
...ved predsa kazdy vie, ze -
- Stalin bol gruzinec
- Chruscov bol Ukrajinec
-Breznev bol Ukrajinec...
...kazdy si pamata, ako v ramci ZSSR bola prenasledovana a tvrdo potlacana ruska narodnost, ako v zvazovych republikach zakazovali rusky jazyk, potlacali prava ruskych mensin, az nakoniec ruska mensina v ZSSR prakticky skoro zanikla...
..kazdy si predsa pamata, ze to iste sa dialo aj v ramci tabora mieru, kde si agresivne spriatelene krajiny spravili z ZSSR doslova vazala a arogantne, bez ohladu na nazor ruskych politikov v UV KSSZ, sa ti neRuski submisivne hanebne podriadovali prikazom komunistickych bossov spriatelenych statov - napr. takeho Imre Nagya, ci neskor napr.Dubceka
...takze kazdy si musi pamatat, ze v 1968 tu nasich ludi zabijali vylucne bulharski, polski, madarski vojaci ...z radov sovietskej armady domacich obcanov zabijali vylucne Ukrajinci, Bielorusi, Moldavci a vseliaki ti Kaukazci...etnicki ruski vojaci strielali vyhradne do vzduchu