Predstavitelia opozície nerozoznajú premiéra od prezidenta . ..
...."Ako toť ten posledný, kde hrdo oznámil, že sa vráti do práce len vtedy, ak z nej odíde jeho – šéf. Ktovie, ako by Matovič naložil so zamestnancom, ktorý by o ňom povedal niečo podobné."...stotoznujes a porovnavas postavenie zamestnanca, ktory je v zamestnaneckom prac-pravnom vztahu s postavenim poslanca, ktory si "uplatnuje mandat ", ako to flakanie samotni poslanci hrdo nazyvaju...takze ktorykolvek sef firmy moze vystupovat voci svojmu zamestnancovi v zmysle ZP a v pripade absencii s nim pre hrube porusenie ZP okamzite ukoncit prac.pomer...kdezto predseda parlamentu si to u flakaca, ktory si " uplatnuje mandat "dovolit nemoze.. pretoze on je len " prvy medzi rovnymi " a ziaden sef....takze pprovnavat pracovno-pravne postavenie zamestnanca-a jedno ci Matovicoveho, ci ineho, s postavenim poslanca je nenalezite...a hlupe