...nie som z tej oblasti, tazko mi posudit jedneho ci druheho, nezijem tam...ale tvoja veta , ze z " politiky nie je mozne robit pdnikatelsky biznis " pobavila...hlavne v tieni nepodnikatelov-cistych politikov typu Kalinaka, Zigu, Glvaca, Bugara, Matovica, RF Developmentu, Suliika...atd, atd, atd...vlastne okrem zopar divnych bielych vran prakticky vsetkych politikov a to "napriec politickym spektrom " a na vsetkych urovnich, pocinajuc obecnymi uradmi... ved rozhodnutie ist do politiky u nas sa vlastne rovna biznis planu

