....to heeeej...s chutou a radostne a s rozbehom nakopat bezvladneho, ziaden podpor nekladuceho cloveka, je uuuzasne civilizovane!!!!...a to bez ohladu nato, ze sa jednalo o zenu, postrelenu, bezvladnu a nekladucu ziaden odpor....a este skus dat, ty civilizovany svet, ktory predpis, vyhlaska ci zakon umoznuje policajtovi kopat do hlavy osobu, ktora nijakym sposobom nekladie ziaden odpor !!? aj keby to bol 5nasobny vrah, desatkrat sfetovany...

