......nieco k vystavbe dialnic na Slovensku nemas??....alebo len hoaxy z pofidernych zdrojov?.sak daj nieco o tom, ako sa predmetny obchvat - jeho vystavba, zacinala este za Pociatka, zmluvu podpisoval este Brecely, blahej památi a ze podpisal zmluvu na vystavbu bez toho, aby mal stat vlastnicke pravo na pozemky....a este aj s paradnou pokutou za neplnenie...a ze NDS mala termin vykupit pozemky do septembra 2016?? co myslis, ktory vladny spekulant, kzory ma informacie, nebude za tychto podmienok vydierat stat az do bezvedomia?....ak vie, ze zmluva o vystavbe je podpisana a stat pod hrozbou paradnej pokuty musi pozemky za kazdu cenu vykupit?. K tomu pis a nepastuj tu idiotstva o nejakych nemeckych bytoch...

