....nejde o pocity...ak si dal link, tak si ten citovany clanok mal precitat cely, dozvedel by si sa napr priamo z neho, ze.........." Do úhrnnej (celkovej) výšky úhrad poistenca sa započítavajú doplatky poistenca za lieky čiastočne uhrádzané na základe verejného zdravotného poistenia vo výške prepočítaného doplatku za najlacnejší náhradný liek..."
Kedze mam v rodine onkologickeho pacienta, velmi dobre viem, kolko to stoji a ako je to s doplatkami zo ZP...takze trepat do vetra ako ZP preplaca vsetkym dochodcom naklady nad 25 eur povazujem bud za nevedomost, alebo propagandisticke bluznenie...vyber si...a hlavne, zdviha mi to tlak, ked mesacne cvakam a potom sa toto dočítam


