...... " a na otázku Fica načo minulo vedenie RTVS 300 000 eur pri tzv. oslavách výročia RTVS sa redaktor Dobšinský zmohol len na mlčanie "....a ty mas dojem, ze rozhlasovy redaktor ma nejaku vedomost, nehovoriac vplyv, na akciu, ktoru usporiadalo vedenie RTVS .?? to co je za blba otazka redaktorovi?. ..preco sa to Fico, ako predseda vlady, ak ma k tomu vyhrady, neopyta zodpovedneho cloveka, teda Miku?.?....a odkedy je Fico a vlada totozna so Slovenskom?.? Ak niekto upozorni na chyby vlady, ci jej clena, tak je protislovensky?. Fico ma prax z minulosti, ked sa niekto opovazil upozornit na to, ze nejaka sudruzka z nejakeho zapadnuteho Okresneho vyboru KSS ukradla zubnu kefku, tak bol okamzite obvineny, ze utoci na Komunisticku stranu a teda na stranu a vladu a utoci tym nielen na nase socialisticke zriadenie, ale na cely tabor socializmu....a presne toto aplikuje Fico...ani Fico, ani Lajcak nie su, neboli a ani nebudu Slovensko..

