Matovič, daj pokoj slušným ľuďom!
...samozrejme, ze kradol, ked sa dostal k moci..co je to za hlupa otazka...a Meciar, Dzurinda, Fico a spol. kradli predtym, nez sa dostali k moci ??? mozno na Mileticke tetkam jablcka...takze podla tvojej teorie, podme volit nasich uz osvedcenych zlodejov a grazlov, o ktorych vieme, ze kradnu...ale sak su nasi...ale nedajboze zvolit niekoho ineho, sak nikto nevie, co z neho mo5e vyrast...aj radovo horsi, ako ti nasi zlodeji....smradocek, ale teplucko..a aj tuto ma, pan velkomozny, aj tu to tnite...