....este nebezpecnejsi su potom ti, ktori tu nebezpecnu sektu scientologov financne podporuju...a este k tomu z nasich penazi...
....este nebezpecnejsi su potom ti, ktori tu nebezpecnu sektu scientologov financne podporuju...a este k tomu z nasich penazi...
...ci beries, ci nie, je to tvoj osud !! ..predurcuje ta tvoja doterajsia put - z KSS do HZDS a odtial cez SMER rovno hup ho do SNS....ale svihni, pokial tam este nie je prlis tesno...SMER sa rozpada a ostal by ti uz len Kotleba...
...je vidiet, s akou vaznostou citas moje rady....SNS! !!!! jedine SNS, tam je tvoje nove miesto !!! jednak ti to musi vyhovovat vzhladom na tvoj naturel a druhak - jednoducho tam patris...obhajovat hovadiny typu zakazu rozbalovnia horaliek v parlamente - tot tvoje miesto !!!
...podla paragrafu 264 odst.1 Trest. zakona...Prokuratúra začala trestné stíhanie vo veci porušenia daňového tajomstva. Róbertom Ficom dna 29.2.2016..
.264
Ohrozenie obchodného, bankového, poštového, telekomunikačného a daňového tajomstva
(1) Kto vyzvedá obchodné tajomstvo, bankové tajomstvo, poštové tajomstvo, telekomunikačné tajomstvo alebo daňové tajomstvo v úmysle vyzradiť ho nepovolanej osobe alebo kto také tajomstvo nepovolanej osobe úmyselne vyzradí, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
(2) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) a spôsobí ním väčšiu škodu,
b) z osobitného motívu, alebo
c) závažnejším spôsobom konania.
...takze, co este ti nie je jasne ???
...a naposledy, zopakujem ti moju nezistnu radu...zmen anal !! a urychlene !! v Smere nemas perspektivu !!! mozes obhajovat neobhajitelne excesy Smeru do roztrhania tela, nic z toho....Smer nabral rovnaku trajektoriu, ako HZDS, SDKU ci KDH.
....a jeje, pan z argumentov presiel na preklepy...i tak se da, i tak se da...ale komu evidentne robi tazkosti pochopit preklep v slove " vlastenecky ", tazko vysvetlovat zlozitejsie veci, presahujuce obzor ziaka 3.rocnika zakladnej skoly...teda pomocnej...a okrem staznosti na preklepy, ktore ti robia tazkosti pochopit uplne trivialny text, k meritu veci nemas nic...napriklad k tomu trestnemu cinu Fica a Rybanica
....zrejme preto, ze vzhladom na tvoje schpnosti citat asi prilis rychlo pisem...k teme nemas nic?? tie tupiny o osade su prilis infantilne aj na tvoju uroven...ale aj tak sa da, ak hlava nestiha..
....kdezto supersocialna vlada nam pridala az 1,90 E...jeden rozok denne...pre nas, co dbame na zdravy zivotny styl polovicku grahamoveho...no neber to..
Spachal Fico trestny cin? Spachal. Ci bol tento trestny cin zaroven v podani Smeru aj vlastenecky, to je podobna dilema ako umierneny a neumierneny terorista v Syrii. V kazdom pripade sa mu jeho sympatizanti mozu poskladat na zubnu kefku, pyzamo, teplaky, zopar knih a krizoviek a nejaky dobry gel (po holeni samozrejme, aby si to niekto nevysvetloval zle :
....aby si lepsie pochopil, rozpisem ti link, ktory si sem sam dal
...." Daňové tajomstvo
Daňovým tajomstvom je informácia o daňovom subjekte, ktorá sa získa pri správe daní.
Daňové tajomstvo je povinný zachovávať každý, kto sa ho dozvedel.
Porušením daňového tajomstva je oznámenie alebo sprístupnenie daňového tajomstva osobe, ktorá nemá oprávnenie oboznamovať sa s daňovým tajomstvom.
https://podpora.financnasprava.sk/657 239-Daňové-tajomstvo-
Comu z toho nerozumiea .?.
...takze vsetci ti televizni divaci a citatelia printov, su osoby, ktore maju pravo sa oboznamovat s danovym tajomstvom, ktore im verejne vytaral SUDR. preceda, ze ?.? ktory rovnako nema pravo sa s nim oboznamovat...ak by mal preceda akukolvek moznu legalnu moznost sa oboznamit s danovymi udajmi kohomkolvek, ich vytaranie je trestny cin...skus niekoho poprosit, alebo aj doma niekoho, nech ti to vysvetli..
....sorry...nemusis mat obavy ani o precedu..
....aj precedu...za identicky trestny cin....nevsimol si si ??? i ked treba povedat, ze intenzita vysetrovania u oboch podozrivych je rozna...a to zacne rozna...holt, neni vzdy padni komu padni...ale, kedze sa - ako hovoris - u Rybanica jedna o vlasrenecky cin, nemusis mat
....to mi kamen spadol zo srdca...takze Rybanic je v pohode....dokonca vlastenec !! a ze si tak naraz zmenil nazor !, tsss, tss...ze si ty posluchol moju nedavnu nezistnu radu a zmenil si anal...mas recht, teraz vsetko prebieha k Dankovi, Smer uz je bezperspektivny...
...a co tak obavy SUDr. precedu ???...za rovnaky trestny cin ?? o tieto obavy obavy nemas??
.....nie som si uz isty, ale mari sa mi, ze pri privatizacii Zlateho bazantu sa motal Jozi Golonka...
....cintoriny + SMER...v sucasnosti - ti ktori este vladzu - prelet do SNS...
Odporúčame