....a ako je to s mylostou ???
....a ako je to s mylostou ???
...chna, chna...uz si pocul o rozdiele medzi podozrivym z trestneho cinu a obvinenym z trestneho cinu???si naozaj taky zadubenec alebo to len hras?? alebo ti uz lepi, lebo vas statnych uradnickov idu zase menit?? sak skusenosti mas bohate - od Meciara k Ficovi, od Fica teraz rychlo k Dankovi a po volbach rovno ku Kotlebovi.. na grc
...tak, tak, prvy...ja som ti ho nahodil, a ty si nanho skocil a zacal si vazne vysvetlovat , ako Meciar zdovodnoval Elektru, ze tam ziadny nocny stolik nebol a majetkove prava a bla, bla...takze som ti ho musel vyrozpravat cely, aby si bol v obraze...fakt nikto neocakaval, ze ho zoberes vazne...ze ta hanba nefackuje...takze posledna raz - si uz trapny so zdovodnovanim nezdovoditelneho...takze prestan sa zhovadovat a sup, suo, zmen anal !! Danko je vasa perspektiva !!!
...a ty si nepocul Meciarove vydokladovanie, odkial mal prachy na Elektru??
Odkial ste mali peniaze .?.
Zena mi ich dala...
A odkial ich mala ona ?.
Nasla ich na nocnom stoliku !!
A odkial sa na tom stoliku zjavili??
Sak ja som ich tam dal...
No dobre, ale odkial ste i h zobral vy??
Krista tvojho, co nerozumies, ze mi ich zena dala ??
Takze tu mas zarny priklad, ako moze Bastrnak dokladovat. A u Meciara zase kecas..takze tak, mily dubak...uz som ti radil,...tak, ako ste utekali z Meciarovho analu do Precedovho, upalujte teraz rychlo do Dankovho, kym je este miesto..u Fica skapal pes..
...." kristepane...
obvineny z trestneho cinu ma dokazovat svoju nevinu? a ty si spadol z akeho Mesiaca? "..
Takze citat s porozumenim ??? Je toto tvoj text, alebo nie ??? Kto bol obvineny z akeho trestneho cinu?? ...aku nevinu musi dokazovat ??? Kedy bolo vznesene obvinenie a voci komu?. Pokial nebolo voci Bastrnakovi vznesene obvinenie, ziadnu nevinu dokazovat nemusi a ani nemoze....a ak bude vznesene obvinenie, vinu musi dokazovat stat a Bastrnak moze tvrdit, ze prachy ma od Martanov, alebo z nocneho stolika..moze tvrdit na svoju obhajobu cokolvek alebo mlcat...tak nezavacdzaj, netrep o citani s porozumenim...radsej ty nepis s porozumenim...uz vam tu niekto radil, abyste urychlene vyliezli zo smerackeho analu, ako neperspektivneho a zaliezli do Dankovho, tam je perspektiva..sak prax mate, ked ste utekali od Meciara k Precedovi...
...postup som ti popisal...DU zrejme Bastrnakove dokladovanie nestacilo a nastupili dalej menovani...a bolo vznesene obvinenie?? tak co tu trepes o dokazovani nevinny obvinenym??
....myslim peniaze, ktore Meciarova zena nachadzala rano na nocnom stoliku a potom kupili Elektru..
....danovy urad nevysetruje trestnu cinnost...ak to dokaze doveryhodne vydokladovat, O.K...ak nie, nastupuje financna policia a ak ta ma podozrenie, kriminalka...a ta potom musi dokazovat vinu...ale dokladovanie toku penazi nie je o vine ci nevine...a pokial viem, Bastrnakovi obvinenie z trestneho cinu vznesene nebolo, takze nezavadzaj hlupostami o dokazovani neviny obzalovanym...najviac sa mi lubia tieto s dracke zufale pokusy obhajovat neobhajitelne.....nepripomina ti to nieco ??
...najviac sa mi lubi toto - " Som oboznámený s novým zákonom a pravdepodobne ako firma skončíme,“ uviedol s tým, že je to hlavne škoda pre niektoré lekárne, ktoré si podľa neho takto finančne pomáhali."....no chudery lekarne, sak si mohli financne pomahat !!! co tam po pacientoch, tk nech aj podochnu, len ked si lekarne pomahali..no nepolutuj ich, lekarne..
...a co, ty si nepamatas slavnu raziu vo Vahostave...a ake halo bolo....televizie, kamery, redaktori, Siroky na cervenom koberci isiel na vysluch, az 3 /!!!/ obvineni...a nic ti to nepripomina ??
....zrejme tu hotovost musel nejak ziskat...bud ju mala firma na ucte, alebo uverom, pozickou od nejakej sukromnej osoby...ale v kazdom pripade by to mal vydokladovat...takze ziadne kecy o obvinenom a dokazovani neviny...
....sa ti divim, ze s tym spozakukom stracas cas...mozes pouzit akykolvek argumentl aj keby to truby nebeske trubili - len sa, preboha, neobtieraj o SMER.... uz mu tu niekto minule radil, aby zmenil anal...ze Smeracky nie je uz perspektivny, ze momentalne leti prevekslovat k Dankovi, ze tam je perspektiva...a furt nic...takze absolutna strata casu..
...to ale vobec nezmensuje zasluhy najlepsieho ministra vnutra , akeho Slovensko v historii malo / Fico / a najdlhsie sluziaceho ministra vnutra v ramci EU /Kalinak /, aby tuto situaciu za to rekordne obdobie zmenil..a nie podporoval...ak minister vnutra verejne povie, ze platit v hotovosti 12 milionov je v pohode, sak bola doba kesova, tak naozaj myslis, ze vysetrovatel sa bude unuvat zistovat, odkial ten kes pochadza, ci bol zdaneny, ci sa nejedna o krvave peniaze??? a este nebodaj si s nadriadenymi palit prsty ?? presne ako hovori gmurin - ma to u R.TI ...!!!!
...a vies, preco blondinky pozeraju kazdy pornofilm az do konca?? ..lebo cakaju, kedy bude svatba...
....tak, tak...obrovsky prehlad...hlavne ze Simkovicova je v parlamente za SIET...kukam, ze ty budes tiez s tym prehladom a skusenostami..
...a co to meni na fakte, ze nemal Narodneho umelca a nebol clen Ksc ?? ja som reagoval na tieto dve ocividne zlomyselnosti...
....presne tak, ako hovoris...zucastnil sa obcan Kiska, ktory z titulu svojej funkcie neprestava byt prezidentom 24 hodin denne a muzikant Kocab, ktory sa nepopieratelne zasuzil o urychleny odchod okupacneho vojska z uzemia suverenneho statu...tot vsjo
....kecaaas...Knazko nebol narodny umelec, ale mal Zasluzileho umelca...a tento titul - ako jediny v CSSR - vratil oficialne komancom ...este za ich vlady.... a clenom KSC nikdy nebol...ale aspon ze si si odgrcol...
Odporúčame